zagraj w gry hazardowe
22 Lip

Rozkwit kasyn internetowych

Kasyna internetowe w ostatnim czasie przeżyły prawdziwy rozkwit. Od 1994 roku, kiedy to rząd maleńkiego państewka Antigui Barbudy zezwolił na powstanie kasyn internetowych, minęło ledwo kilkanaście lat, a już rynek jest mocno zdominowany przez tego typu przedsiębiorstwa. Dwie firmy, zajmujące się oprogramowaniem dla tego typu kasyn, a mianowicie Microgaming i Cryptologic powstały właśnie w tamtym czasie

. Faktem jest, że od razu, w Kanadzie powstała dla nich konkurencja, ale to właśnie Microgaming i Cryptologic były potentatami (i nadal są mimo konkurencji w postaci BossMedia i Playtech) w tej branży. Od 2001 roku, kiedy to wiele krajów, widząc płynące z tego korzyści, zalegalizowało tą gałąź rynku, kasyna pomnożyły obroty.
Na terenie Unii Europejskiej takie kraje jak np. Austria pozwalają na prowadzenie tego typu biznesu. Polska jeszcze na to nie pozwala, ale jak wiadomo, firma legalnie działająca na terenie jednego z państw Unii może bez ograniczeń oferować swoje usługi na jej terenie -w tym także w Polsce i nasz rząd nie może tego zabronić.

vpn blackjack