zagraj w gry hazardowe
22 Lip

Gry hazardowe bez blokad

Gry hazardowe bez blokad obecne są w historii ludzkości od niepamiętnych czasów. Już około 2300 lat p.n.e. grano w Chinach o fanty i niewolników. Nawet w Biblii jest wzmianka o tym, jak rzymscy żołnierze grali o szaty ukrzyżowanego Chrystusa.

Bardzo popularne karty, powstały na skutek ewolucji banknotów, którymi grano w Chinach w pierwowzory blackjack’a (popularne oczko), czy pokera. Oczywiście, tak jak i wiele innych wynalazków, przypisują je sobie Francuzi podając nawet konkretną datę (roku pańskiego 1387.), kiedy rzekomo odkryli karty w znanej nam formie. Jak łatwo się domyśleć, ogromna rolę w rozwoju wszelkiej maści gier hazardowych odegrała Ameryka, która też jako pierwsza wykorzystała siłę gospodarczą hazardu wprowadzając podatki służące dobru ogółu. Oczywiscie także i tam znaleźli się samozwańczy społecznicy, którzy doprowadzili do prohibicji wszelkich gier hazardowych. Na szczęście na początku lat trzydziestych zakazy uchylono i wprowadzono przepisy normujące ten rynek.
Gier hazardowych istnieje niezliczona ilość, jednak tylko kilka z nich jest znanych na całym świecie. Każdy kiedyś słyszał o pokerze, ruletce, czy jakiejkolwiek formie gry w kości (swoja drogą, właśnie to oznacza słowo hazard- grę w kości). Jedyną wspólną cechą, która łączy wszelkie rodzaje gier, jest to, iż są niezwykle emocjonujące i potrafią wciągnąć każdego, nawet największego sceptyka.
Kultura masowa, nie propagując otwarcie hazardu, przemyca go tylnymi drzwiami, bo któż nie kojarzy James’a Bonda i jego upodobania do bakarata, czy wszechobecnej w gangsterskich filmach rosyjskiej ruletki, w której stawką jest coś więcej niż tylko pieniądze- życie. Tak więc, gry hazardowe mogą sprawić, że staniemy się niebotycznie bogaci, przerażająco biedni lub nawet wierząc hollywoodzkim produkcjom, martwi. To są prawdziwe emocje, bez których bylibyśmy skazani na nudne, szare życie przepełnione marazmem.
Gry hazardowe bez blokad znajdziesz posługując csie bannerem z darmowymi grami.

vpn blackjack