zagraj w gry hazardowe
22 Lip

Gra w karty Bakarat

Gra w karty Bakarat jest grą karcianą, bardzo podobną do Blackjack’a. Jej wiernym fanem jest znany wszystkim agent brytyjskich służb specjalnych James Bond.
Istnieją trzy odmiany bakarata. Północnoamerykańska punto banco i francuskie chemin de fer oraz baccarat banque (zwana inaczej deux tableaux).

Ian Flaming wybrał dla swojego bohatera wersję chemin de fer, ale to już mniejsza o to.
Zasady są proste. Każda karta ma określona wartość. Król, dama, walet oraz dziesiątka maja wartość równą zero, as jeden, a reszta kart jest warta tyle ile wynosi ich wartość podstawowa (dwa punkty za 2, pięć punktów za 5 itd.). Naszym celem jest osiągnięcie wyznaczonej według ściśle określonych zasad wartości w dwóch lub trzech kartach i pokonanie w ten sposób krupiera.
Poza punto banco, gdzie liczy się tylko szczęście, mamy wpływ na przebieg gry i możemy (tak jak w Blackjacku) stosować różne taktyki maksymalizujące szanse na nasze zwycięstwo.
Możliwe są trzy różne zakończenia. Wygrać może krupier (a jakże! ), gracz lub możemy być świadkami remisu, który jednak zdarza się niezwykle rzadko. Gra w karty Bakarat dostepna jest w kasynach ktore polecamy.

vpn blackjack