zagraj w gry hazardowe
22 Lip

Bezpieczny Poker

Bezpieczny Poker jest grą karcianą, która w przeciwieństwie do większości gier tego typu nie jest w pełni losowa.
Żeby grać w pokera potrzebna jest tylko podstawowa wiedza o jego zasadach i starszeństwie kart

(poker, kareta, full, strit, trójka, dwie pary, para). Jednakże, żeby wygrywać potrzeba doświadczenia, analitycznego i bystrego umysłu oraz zdolności trafnego oceniania sytuacji na stole. Doświadczenie pozwala przewidzieć jak w danej sytuacji zachowają się przeciwnicy. Analityczny i bystry umysł oraz zdolności matematyczne pozwalają oszacować ryzyko podjęcia takiej, a nie innej decyzji oraz z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć jakimi kartami dysponują przeciwnicy.
Większość pokerzystów nie umie grać dla czystej zabawy. Muszą coś postawić, nawet jeśli to nie są pieniądze, więc można być świadkiem rozgrywki, w której ktoś wzbogacił się o np. czterdzieści pięć wykałaczek.
Głęboko zakorzeniony w społeczeństwie obraz prawdziwego pokerzysty jako osoby o kamiennym wyrazie twarzy powoli się zaciera za sprawą internetu. Tradycyjne spotkania wytrawnych graczy, potrafiących przekształcić twarz w nieruchomą maskę, w której nawet brew nie drgnie, stają się powoli tylko wspomnieniem. W dzisiejszym świecie, w którym zaczynają dominować kasyna internetowe i wirtualne rozgrywki, takie umiejętności nie sa już potrzebne. Możemy śmiać się z przeciwnika, a on siedząc przed swoim komputerem nie będzie zdawał sobie z tego sprawy, nie będzie też analizował naszego zachowania, tylko liczył prawdopodobieństwo takiego, a takiego rozkładu kart. Trochę szkoda tego smaku, tak charakterystycznego dla pokera, gdzie widząc przeciwnika drapiącego się po nosie,czy dłubiącego między zębami, wiedzieliśmy, że się denerwuje. Na szczęście emocje pozostały, a to jest chyba najważniejsze we wszystkich grach hazardowych. Bezpieczny Poker dostępny jest w serwisie po kliknieciu w banner z gra za darmo.

vpn blackjack