zagraj w gry hazardowe
22 Lip

Bezpieczna Ruletka gra

Bezpieczna Ruletka. Tej gry nie trzeba przedstawiać. Znają ją praktycznie wszyscy, ale mało kto zdaje sobie sprawą kiedy i jak powstała.
Blaise Pascal, francuski matematyk, zafascynowany rachunkiem prawdopodobieństwa skonstruował urządzenie losujące jedną liczbę.

Był to właśnie pierwowzór ruletki. Od tego czasu robiono zakłady, w które pole wpadnie kuleczka. By zwiększyć szanse wygrania przez organizatora gry (kasyno) w 1842 r. Louis Blanc wraz ze swoim bratem Francisem dołożyli jedno pole. Wspomnienia wart jest fakt, iż suma liczb na wszystkich polach kręcącego się koła wynosi równo 666. Czy to był żart Pascal’a? Nie wiadomo, ale dzięki temu na tą grę kładzie się cień tajemnicy dodając pikanterii rozrywce przy tej szatańskiej grze Bezpieczna Ruletka.
Po wielu krwawych perypetiach na dworze króla Ludwika XVI, ruletka zaczęła się demokratyzować. Stała się tak popularna, że w 1837 roku Ludwik Filip,widząc tragedię upadających rodzin nałogowych hazardzistów, zakazał zakładów wzajemnych. Paradoksalnie decyzja ta doprowadziła do rozprzestrzenienia się ruletki na kraje ościenne. Od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością.
Prostota gry i jej niezmienność na przestrzeni lat zyskały jej wielu fanów. Co prawda istnieją dwie wersje, a mianowicie ruletka amerykańska z dwoma zerami (zwiększa przewagę kasyna o 5,7%), jak i europejska, w której jest tylko jedno zero (zwiększa przewagę kasyna o 2.7%), ale reszta jest identyczna. W przeciwieństwie do pokera nie trzeba liczyć, ani specjalnie wysilać umysłu. Wystarczy obstawić liczbę lub kombinację liczb i czekać, aż krupier zakręci ruletką i wrzuci kuleczkę, która dla podkreślenia ekskluzywności, jest przeważnie wykonana z kości słoniowej.
Oczywiście mimo stuprocentowej losowości, także i tu istnieją systemy gwarantujące optymalne wyniki. Niestety są zupełnie nieskuteczne.

vpn blackjack